Õhupuhastaja Winix ZERO N

Nädal     

29€

Üks kuu               

39€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

26€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

€25

*Hindadele lisandub käibemaks 
õhupuhasti koju

Puhastuselemendid

Eelfilter, HEPA filter, süsinikufilter, plasma süsteem, antibakteriaalne materjal

Ioniseerimine

ei

Sobib ruumidele kuni u.

34 m 2 ( lisateave )

Küsitlus CADR-väärtusele

98

CADR väärtus suits

103

Aine CADR-väärtus

98

Automaatne töö

Jah

Andurid

Tolm, lõhn, gaas, valgus

Töörežiimid

4

Kaal

5,00 kg

Mõõdud

470 x 350 x 231 mm (HxWxD)

Müra tase

26/35/43/52 dB

Õhuvool tunnis

168 m 3

Õhupuhastuselementide eluiga

kuni umbes 1 aasta, sõltuvalt asjaoludest

Sobib kuni kuni

34 m2

Energiatarve

4 – 40 vatti

Pinge

220 – 240 volti / 50 Hz

Kompaktne ja soodne õhupuhasti, millel on suurema ja kallima mudeli filtrimisefekt ja funktsionaalsus. Winix ZERO N ühendab endas  HEPA õhupuhastuse kompaktses seadmes väiksemate ruumide tarbeks ja mobiilseks kasutamiseks. Soovitatav paigutada igasse tuppa. Odav ja lihtne lahendus koju ja kontori ruumidesse.

Seade on sertifitseeritud AHAM , British Allergy Foundation ja ECARF  poolt. Õhupuhastaja suudab automaatika režiimis tuvastada tolmu, lõhna, gaasi ning  valgusandureid kasutades automaatselt oma olekut vastavalt olukorrale kohandada.

              

Õhupuhastusvõimsus on maksimaalselt 168 kuupmeetrit tunnis, mis muudab Winix ZERO N kasutamise sobivaks ruumis kuni 34 ruutmeetrit. Mõistlik on seadet kasutada ruumis, kus õhk puhastatakse vähemalt kaks korda tunni jooksul. Näiteks  (umbes 84 kuupmeetrit) suhteliselt pehmetes tingimustes, 19m² / 48m³ keskmistes tingimustes ja 13m² / 34m³ rasketes tingimustes .

ZERO N esiosa on valmistatud kangast, mis on pestav, ZERO N on varustatud kahe kanga värviga; hall ja beež.

Õhupuhastaja, mis sobib magamistuppa, lastetuppa ja elutuppa.

Õhupuhasti omab 2 filtrit, mis teeb Winix ZERO N õhupuhasti eriti efektiivseks allergeenide / õietolmu, bakterite, viiruste, seente, (peene) tolmu ja lenduvate orgaaniliste ühendite vastu.

Õhupuhastaja Winix ZERO N omadused

  • Kompaktne õhupuhasti
  • Osakeste hea filtreerimine
  • Automaatne ja käsitsi juhtimine
  • HEPA filtreerimine
  • Lõhnade ja suuremate tolmuosakeste vastu aktiivsöefilter
  • ECARFi sertifikaat, mis näitab tõhusust allergeenide vastu
  • Kaasas hall ja beež kangast kontuur esi osale
  • 2-aastane garantii
  • Mahutavus 168 m³ / tunnis
  • (konsulteerige kindlasti edasimüüjaga) Sobib ruumidele kuni 45 m 2  

Tervikud – FILTRITE KOMPLEKTI LEIAD SIIT

Kvaliteetsed filtrid õhu tõhusaks puhastamiseks

Keskmise aktiivsöefilter ühendab kolme filtri mõju tolmuosakeste filtreerimisega, antibakteriaalse toimega ja ebameeldivate lõhnade, näiteks suitsu vastu. Sellel filtril on pikk kasutusiga ja seda saab puhastada kuni 25 korda, enne kui see tuleb välja vahetada. Tolmuosakeste puhastamisel pikendab see filter ka HEPA filtri eluiga.

HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antibakteriaalse ja hallitusvastase ainega, et vältida hallituse teket ja mikroorganismide säilimist filtril.

NB! Winixi suuremad mudelid kasutavad õhupuhastamiseks lisaks filtritele plasmasüsteemi, mis ioniseerib õhku ja kontrollib ka lenduvaid aineid, lõhnu, allergeene ja mikroorganisme. Antud mudelil ionisatsiooni süsteem puudub.

Plasmasüsteem on  osoonivaba, mis lagundab ebameeldivaid lõhnu ja võitleb lenduvate orgaaniliste ühendite, allergeenide ja mikroorganismide vastu ning sellel on ka antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele kleepuma, vaid jäävad õhku, et nad läbiksid õhupuhasti filtreerimiseks.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma või aktiivse õhu puhastamiseks, saastet kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest (filtritega) õhupuhastusest, kus saastet kontrollitakse filtrite abil. Nende ioonide puhastamine on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja ioonid tungivad isegi poorsetesse materjalidesse nagu kangad ja vaibad ning riided.

See funktsioon muudab ka seadme sobilikuks sigaretisuitsu järgi lõhnavate riiete, kardinate või muude sisustuselementide ja kangaste lõhnade eemaldamiseks. Sobilik ka teismelise tuppa.

NB! Kui soovite ionisatsiooniga õhupuhastuse süsteeme, siis peate vaatama Winix Zero ja Winix Zero Pro mudeleid.