Oleme orienteeritud sisekliima lahendustele tööstuses ja kontorites. Teostame õhukvaliteedi mõõdistusi ja pakume välja lahendusi nii äriettevõtetele, kui ka eraisikutele. Uudsed lahendused, kavliteet ja disain on märksõnad, mis meid iseloomustavad. Seadmete rent ja müük.

ÕHUPUHASTAJAD – PROFESSIONAALSED, TÖÖSTUSLIKUD

ohupuhasti lattu

PROAIR 3500

3500m3/h ilma filtriteta.Valikus filtersüsteemid erinevate saasteallikate eemaldamiseks. Tolm, formaldehüüd, bakterid ja viirused, ülepeentolm, õliudu.

plahvatuskindel õhupuhastaja

PROAIR 2000 EX

2000m3/h ilma filtriteta.Plahvatuskindla mootoriga. Valikus filtersüsteemid erinevate saasteallikate eemaldamiseks. Tolm, formaldehüüd, bakterid ja viirused, ülepeentolm, õliudu, lahustiga värvimine.

PROAIR 1000

1800m3/h ilma filtriteta. Valikus erinevad filtrite paketid. Tolm, bakterid ja viirused,ülipeentolm, formaldehüüd, kemikaalid suits.

jootmisaurude eemaldaja

PURAIRPRO 6003D

300m3/h 3 kg aktiivsütt, HEPA filter. Tolm, bakterid ja viirused,ülipeentolm, formaldehüüd,jootmisaurud kemikaalid suits.
-

õhupuhastaja tööstusesse

PROAIR 1000

1800m3/h ilma filtriteta.Valikus erinevad filtersüsteemid. Tolm, bakterid ja viirused, ülipeentolm, formaldehüüd, suits. Lisa filtrite süvend 50 mm.

õhupuhastaja

PUREAIRPRO 6002D

235m3/h3 kg aktiivsütt, HEPA filter. Tolm, bakterid ja viirused,ülipeentolm, formaldehüüd,jootmisaurud kemikaalid suits
-

siseruumi ventileerija

PROAIR 1000

1800m3/h ilma filtriteta. Valikus erinevad filtersüsteemid. Tolm,bakterid ja viirused,ülippen tolm, kemikaalid, suits, kemikaalid.

UV – FOTOKATALÜSAATOR

puhasti koju

NASA poolt väljatöötatud tehnoloogiaga õhukanali steriliseerimise seade SNE CAP (kuni 25000m3/h)

SNE CAPi õhupuhastussüsteem steriliseerib ja puhastab õhku lenduvatest orgaanilistest ainetest, lõhnadest ning  mikroorganismidest, nagu bakterid, viirused ja seeneniidistik ja -eosed.

uv fotokatalüsaator

UV fotokatalüsaator kuni 2000 m3/h

SNE CAPi õhupuhastussüsteem steriliseerib ja puhastab õhku lenduvatest ainetest, lõhnadest ning mikroorganismidest, nagu bakterid, viirused ja seeneniidistik ja -eosed.

UV puhasti

UV fotokatalüsaator kuni 25000 m3/h

SNE FAP õhupuhastussüsteem steriliseerib ja puhastab õhku lenduvatest ainetest, lõhnadest ning mikroorganismidest, nagu bakterid, viirused ja seeneniidistik ja -eosed.

uv fotokatalüsaator õhupuhastaja

UV fotokatalüsaator kuni 80 m2

SNE RAS-60 õhupuhastussüsteem steriliseerib ja puhastab õhku lenduvatest ainetest, lõhnadest ning mikroorganismidest, nagu bakterid, viirused ja seeneniidistik ja -eosed.

ÕHUPUHASTAJAD KONTORISSE JA KOJU – PROFESSIONAALSED/SERTIFITSEERITUD TIPPKLASSI ÕHUPUHASTAJAD

Premiumklassi õhupuhastajad.Inglise, Taani, Rooti ja Norra Astma- ja Allergialiidu sertifikaat. Pikaajalise rendi liider. Tippvaliteediga filtrid ning väga vaiksed seadmed (A klass 21-66 db). Ilus ja stiilne disain. Garantii seadmetele 5 aastat. Coway omab 2 uurimiskeskust, mis on ainulaadne õuhupuhastajate tootjate osas.

Airbi Space – kõige võimsam õhupuhastaja turul, millel on HEPA ja Aktiivsöefilter. Seade omab kahte õhuvõtuava, mis tagavad seadme vaikse töö.

õhupuhastaja

Coway AirMega 561m3

Soovituslikult kuni 90m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitsseene eosed viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem.
-

suure ruumi õhupuhastaja

Airbi Space 800m3

Soovituslikult kuni 130m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitsseene eosed viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem.
-

Coway Storm õhupuhasti

Coway Storm 492m3

Soovituslikult kuni 80m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitusseene eosed, viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem.
-

Coway Nahk 303m3

Soovituslikult kuni 40m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitusseene eosed, viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem.
-

õhupuhastaja magamistuppa

Coway AquaFlow 324m3

Soovituslikult kuni 50m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitusseene eosed, viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem. Kuni 450ml niisutust tunnis.

Coway AquaFlow 320m3

Soovituslikult kuni 50m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitusseene eosed, viirused ja bakterid ning õietolmu. Võimas filtersüsteem.
-

õhupuhastaja rent

Coway Classic 264m3

Soovituslik kuni 30m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust linnasaaste, siseõhusaaste, hallitusseene eosed, viirused ja bakterid ning õietolmu.

-

Keskklassi õhupuhastajad. Inglise Allergialiidu sertifikaat. Omavad HEPA filtrit ja aktiivsöe filtrit. Osad seadmed varustatud PlasmaWave süsteemiga. Toodetud Lõuna Koreas.

õhupuhastaja

Winix ZERO PRO 470m3

Soovituslikult kuni 70m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust siseõhusaaste, viirused ja bakterid ning õietolmu.

õhupuhastaja koju

Winix ZERO 462m3

Soovituslikult kuni 68m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust siseõhusaaste, viirused ja bakterid ning õietolmu.

ionisaator

Airbi Refrech 200m3

Soovituslikult kuni 30m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust siseõhusaaste, viirused ja bakterid ning õietolmu.

õhupuhasti koju

Winix ZERO N 168m3

Soovituslikult kuni 20m2 pinnale. Antiallergiline, eemaldab õhust siseõhusaaste, viirused ja bakterid ning õietolmu.

Puhas õhk tähendab tervislikku elu!

 

Ühe päeva jooksul hingab igaüks meist sisse kuni 20 000 korda . Keskmiselt tarbib inimene rohkem kui 15 kg õhku päevas, mis on mitu korda rohkem kui sama ajaga tarbitud  vee ja toidu kogus. Ja nüüd mõelgem järele ja proovige vastata järgmistele küsimustele tõeselt! Igaüks meist on kindlasti huvitatud sellest, mida me päevas sööme, kuid kas meid huvitab ka see, millist õhku me hingame? Kas õhu keskkond, kus me elame ja töötame, on puhas ja tervislik? Kas õhukvaliteet mõjutab laste, meie endi ja meie vanemate tervist?

Kas me tegelikult teame, milline on linnaõhu kvaliteet, mida meile ventilatsiooni kaudu või akent avades siseruumi suunatakse. Kui uskuda või arvata, et see on puhas ja värske õhk, siis võib kindlalt väita, et eksite.  Tänu energiahindade pidevale tõusule säästame ka soojust, soojustame hooneid ja tihendame aknaid.

Nende meetmete ebasoodne tagajärg on, et siseruumides kasutatavatest sünteetilistest materjalidest, puhastusvahenditest, pesupulbritest, hallitusseente eostest, lestajääkidest, loomade nahaosakestest, õietolmust, bakteritest, maja tolmust kogunevad ohtlikud saasteained meie kodudesse ja töökohtadesse. Samuti transpordi heitgaasid, rehvitolm, asfalti jääkosakesed jne, saastavad linna keskkonda, mis omakorda meie elamist.

Hoonetes olev õhk on saastunud mitu korda rohkem kui suurte tööstuslinnade õhk. Kindlasti ei kahtle keegi, et võõrad ained võivad tema tervist tõsiselt ohustada. Ja kuna veedame enam kui üheksakümmend protsenti ajast ehitistes, on see kindlasti tõsine muretsemise põhjus!

Kui keskkonna – ja seega ka välisõhu – kohandamine ja üldine parendamine on pikaajaline programm, saab suletud siseruumides sobivate seadmete abil sissehingatava õhu kvaliteeti peaaegu kohe parandada . Neid seadmeid nimetatakse õhupuhastajateks.

Meie valikus on katsetatud seadmed, mille kohta saame kindlalt väita, et need toimivad.

Tänaseks kasutab meie tooteid tuhandeid kliente nii eraisikutena, kui ka ärisektori kontoriruumides.