You are currently viewing Õhukuivatusseadmed – Pro Air OÜ ja Airwatergreen AB sõlmisid koostöölepingu

Õhukuivatusseadmed – Pro Air OÜ ja Airwatergreen AB sõlmisid koostöölepingu

  • Post category:BLOGI

Airwatergreen kuumkondensioon professionaalne õhukuivati

Airwatergreen AB ja PRO AIR OÜ on sõlminud turustuslepingu, et pakkuda Eesti turul meie tööstuse juhtivaid energiatõhusaid õhukuivateid (õhukuivatusseadmed)

Airwatergreen AB poolt esindatud õhuniiskuse eemaldamise tootevalik on mõeldud energiatõhusa veeauru eemaldamiseks mis tahes temperatuuril või aastaajal. Säästlik niiskusekontroll pärsib hallituse levikut, et parandada sisekliimat, hoiab ära liigniiskuse, korrosiooni ja hoonete kahjustused.

Ei mingit ventilatsiooni ehitamise vajadust. Oluline on pistiku olemasolu. Seadmed on tasuvad ja tõhusad hoonetes, kus eelistatakse hoida madalat temperatuuri, kuna õhukuivatuse efektiivsus on püsiv kõigil temperatuuridel, kaasaarvatud alla nulli.

Õhu niiskusesisaldust vähendatakse, juhtides õhku läbi Airwatergreeni poolt patenteeritud kuivatusaine. Nutikad õhuniisutajad reageerivad automaatselt, kui niiskuse ja suhtelise õhuniiskuse (RH) tase tõuseb nõutavatest tingimustest kõrgemale.

„Airwatergreeni õhukuivatusseadme tootevalikuga on meil nüüd lai tootevalik, mis on sobiv erinevat tüüpi niiskusega seotud probleemide lahendamiseks. Madala energiatarbimisega temperatuuridel ja niiskuse tasemel on olulised tegurid õhuniisutaja valimisel, et kaitsta ehitisi ja seadmeid korrosiooni ja hallituse eest. “, Ütles Marek Metsla, Pro Air OÜ tegevjuht.

„ProAiri teadmised ja mõistmine niiskusega seotud väljakutsete osas tugevdavad meie olemasolu Eesti turul. Neil on kindel kogemus ja head teadmised oma klientidele heade lahenduste leidmiseks! ”, Ütles Bo Tidermani tegevjuht Airwatergreenil.

Rohkem infot:

www.airwatergreen.com või e-post info@airwatergreen.com

Airwatergreeni kohta

Airwatergreen AB on õhutöötlusettevõte, mis pakub energiatõhusat õhuniisutust igas kliimas. Projekteerime ja valmistame tooteid, mis eemaldavad tõhusalt niiskuse ja lõhna, mis pikendab ehitiste, kaupade ja seadmete eluiga ning loob tervislikuma töökeskkonna. Toodete väljatöötamisel on kasutatud patenteeritud tehnoloogiat, mida nimetatakse soojaks kondensatsiooniks. See tehnoloogia annab toodetele hulga ainulaadseid eeliseid. Eelisteks on pool vajalikust energiast, paigalduslihtsus ja sama efektiivsus kõigil temperatuuridel.

Täna on meil enam kui 500 installatsiooni 8 erinevas riigis. (õhukuivatusseadmed)

Pro Airist

Pro Air OÜ pakub sisekliima parendamiseks professionaalseid lahendusi. Meie tootevalikus on õhukuivatid, õhuniisutajad ja puhastusvahendid igasugusteks tingimusteks. Vajadusel teostame õhukvaliteedi mõõtmisi (õhusaaste, õhuniiskuse tase jne), anname nõu olukorra parandamiseks ja paneme kokku parimad lahendused probleemi likvideerimiseks. Meie pakutavad lahendused on testitud, valitud parima tulemuse saavutamiseks ega loo uusi probleemseid kohti.

Jaanus Liba Bo Tiderman
Pro Air OÜ CEO Airwatergreen
+37 253 32 22 58 +46 705 81 82 72
info@proair.ee bo.tiderman@airwatergreen.com
www.proair.ee https://airwatergreen.com/