Õhupuhastaja Coway Storm

Nädal     

55€

Üks kuu               

73€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

54€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

49€

*Hindadele lisandub käibemaks 
Coway Storm õhupuhasti

 

Ruumi max suurus 

100 m²
Maksimaalne õhuvool492 m³ / h
Kõrgus76,5 cm
Laius41 cm
Sügavus

24 cm

Kaal12 kg
Müratase vähemalt21,6 dB (A)
Maksimaalne müratase48 dB (A)
Võimsuse tarbimine Maks45 W
Garantii 2 aastat

Milline on siis kasu, mida saab premium õhupuhastaja olemasolust kodus või kontoris.

 • Mõtle, kui Sina ja Sinu pere või kolleegid ei pea sisse hingama õhus lenduvaid kemikaale, mis tekkivad auto heitgaasidest või ruumi sisustusest ja ehitusmaterjalidest (liim, lakk, sünteetilised materjalid). Sa ju soovid süüa puhast toitu ja juua puhast vett, siis on ju loogiline, et tervislik oleks ka hingata puhast õhku, mida tarbime kõige rohkem.
 • Kas sa oled unistanud sellest, et pindadel oleks vähem tolmu, mis ladestub õhust ja koristamist oleks vähem.
 • Haiguste perioodil eemaldatakse õhust viirused ja bakterid – nii on sul väiksem võimalus haigestuda nakkushaigusesse. Rootsis tehtud katse näitas, et 22,5 % vähenes haiguspäevade arv katsegrupis (150 inimest), mis kasutas Coway õhupuhastajat.
 • Õhupuhastaja eemaldab õhust allergeenid ja õietolmu. See aga tähendab allergikule ja astmaatikule palju (meeldivam keskkond mugavus jne).
 • Kaitse oma lapsi ja loo neile kodus kindlustunne, et nende sissehingatav õhk on puhas ja tervislik.
 • Loomulikult tahame me kõik, et meie töökohas ja kontoris ei oleks ebameeldivaid lõhnu, selle eest hoolitseb uue tehnoloogiaga aktiivsöe filter.
 • Meie ei näe, mis õhus lendleb, õhupuhstil aga on silm, mis jälgib õhukvaliteeti ja töötab vastavalt sellele, mis aitab kokku hoida ka energiat – seade töötab aktiivselt siis, kui õhk on must ja minimaalses režiimis puhta õhu korral.
 • Vajadusel saab õhupuhastajat kasutada ka ventilaatorina, sest maksimaalsel ventilaatori kiirusel pannakse õhk mõnusalt liikuma ja palavaal suvepäeval on siis kontoris või kodus mõnus ja hea olla, sest välja puhutav õhk oon ka puhastatud ja tervislik.
 • Loomulikult tahame, et meil oleks mõnus ja hea uni. Ka selle eest hoolitseb Coway õhupuhastaja.

Coway on loodud just sulle, kui sa hoolid endast ja oma lähedastest.

Euroopa allergiauuringute keskuse ECARF poolt tunnustatud Coway Storm AP-1516D on allergialiitude poolt testitud ja sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Fondi poolt. Kriteeriumid, mida nad kasutavad erinevate tooterühmade hindamiseks, on välja töötatud 15 juhtiva rahvusvahelise teadlase ja tehniku sõltumatu nõuandekomisjoni poolt.

Võimas antiallergiline Coway Storm 1516D õhupuhastajat soovitavad astma- ja allergiaühendused.

Coway Stormil õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator (õhupuhastaja keskel olev valgusring) annab reaalajas teate õhukvaliteedi kohta.

Intelligentne õhuvool – saate Coway 1516D Storm õhuvoolu reguleerida vertikaalselt üles, horisontaalselt ruumi keskele või vertikaalselt ja horisontaalselt. See tagab teile maksimaalse õhuingluse ja tõhusa õhu puhastamise.

 • Kiire puhastamise režiim – Coway 1516D Stormil on ainulaadne ja väga tõhus funktsioon, mis puhastab ja tsirkuleerib siseruumiõhku 10 minutit, kus õhupuhastaja automaatselt ja erinevate ventilaatori kiiruste juures muudab õhuvoolu ettepoole ja üles. Seda funktsiooni tasub kasutada, kui jõuate koju ja soovite kiiret, värsket ja tõhusat õhu puhastamist.
 • Touch Control – Coway Stormil on valgustatud puutetundlikud juhtelemendid, et juhtida kõiki õhupuhasti funktsioone, mis on hügieenilised, antiallergilised ja usaldusväärsed.
 • Automaatrežiim – ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt hetkelisele õhukvaliteedile. Soovitame alati, et Coway 1516D Storm oleks automaatrežiimis – kõige ökonoomsem ja praktilisem tulemus.
 • Automaatrežiimis valgusandur reguleerib seadme tööd, kui valgus on vähene, lülitab seade ennast öörežiimile. Kui valgus taastatakse, siis seade 5 minuti jooksul lülitab ennast tavapärasesse automaatrežiimi.
 • Öörežiimis lülitub ventilaator äärmiselt vaiksesse töörežiimi, mis tähendab, et Storm on võimalik paigutada magamistuppa, ilma et see häiriks ööund. Unerežiim on hea lehendus neile, kellel on allergilised või muud hingamisteede probleemid ja vajavad kogu päeva jooksul puhast õhku.
 • Hääletusse režiimi on seadet võimalik lülitada ka päeval, kui on vajadus vaikuseks – õppimine, lugemine, lapse lõunauinak või muu selletaoline tegevus.
 • Taimeri funktsioon – Coway Storm on võimalik seadistada 1, 4 või 8 tundi, seejärel lülitub seade välja.
 • Automaatne õhupuhasti seiskamine – kui esipaneel eemaldatakse filtrite avamiseks, peatab Coway Storm automaatselt oma töö.
 • 4-astmeline filtrisüsteem – Coway Stormil on eelfilter, mis kogub suremat tolmu ja karvakesi õhust.  Seda tuleks korrapäraselt puhastada ning ei vaja vahetust. Eelfiltri taga on, mis eemaldab inimeste ja lemmikloomade naha helbed, õietolmu, hallituse eosed ja kõõma. Aktiivsöefilter granuleeritud kujul eemaldab lõhnad ja lenduvad kemikaalid,formaldehüüdi, mis tekkivad siseruumis kasutatavatest materjalidest ja sisustusest. Samuti eemaldab toidulõhnad ja puhastusvahenditest eenduvad kemikaalid. Anti FLU HEPA filter eemaldab õhust patogeensed viirused ja bakterid, sigaretisuitsu, mikrotolmu ja muud kahjulikud ained.
 • Osakeste andur – Coway Stormil on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Kui seade töötab automaatrežiimis, reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt vastavalt sellele, kuidas osakeste andur mõõdab õhu kvaliteeti. Osakeste anduri tundlikkust saab seadistada 3 režiimis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmine on tehase vaike seadistus.
 • Õkonoomne ja vaikne – võimsusega 10-65W (sõltuvalt ventilaatori kiirusest) muutub Coway Storm töö keskkonnasõbralikuks. Müratase on 21,6–48 dB (A), mis on väga hea.
 • Maksimaalne õhupuhastus – Coway Storm suudab oma võimsate ventilaatoritega töötada kuni 8,2 m³ õhu / minutis, mis vastab 492 m³ õhule / tunnile. Tavalise laekõrgusega (2,7m) ruumis asendab õhupuhastaja 2 korda tunnis 100 m² põrandapinnaga siseruumi õhu. Ideaalne lahendus eramutesse ja ridaelamutesse.