Õhupuhastaja Coway AirMega 1515g

Nädal     

59€

Üks kuu               

69€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

55€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

50€

*Hindadele lisandub käibemaks 
õhupuhastaja

Õhupuhastaja rent

Rent sisaldab endas:

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt? (rendihinna sees)

  • Kui me tuleme kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse õhukvaliteedi mõõturiga siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.
MAKSIMAALNE ÕHUVOOL

561 m³/h

GARANTII

2 years

KÕRGUS

532 mm

LAIUS

345 mm

SÜGAVUS

345 mm

KAAL

9,7 kg

MAX MÜRA

57 dB(a)

MIN MÜRA

22 dB(a)

ELEKTER

Max 57W, 230V, 50Hz

Coway AirMega soovitab Astma ja Allergia Assotsiatsioon Rootsis, Norras ja Taanis kaubamärgi all Asthma & Allergy Nordic.

Põhjamaade astmaallergia kohta saate lugeda siit https://www.asthmaallergynordic.com/coway-air-purifier.

AirMega on samuti ECARF-i sertifikaat, mis on Euroopa kvaliteedimärk, millel on suur väärtus astma ja allergia all kannatavatele inimestele, aga ka kvaliteeditempel ja juhised neile, kes pole kindlad, millist mudelit valida.

Coway AirMega Suurepärased omadused

Õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator näitab reaalajas õhukvaliteeti. Alates sinisest / rohelisest, mis näitab puhast õhku, kuni punase / lillani, mis näitab tugevalt saastunud õhku.

Kahekordne õhusisend – õhk juhitakse sisse õhupuhasti kahest küljest, luues piisava õhuvoolu, kiirema puhastusfunktsiooni ja vaiksema töö.

Nutikas režiim – soovitatav töörežiim, kus ventilaatori kiirust reguleeritakse automaatselt vastavalt õhukvaliteedile ning see on ka kõige ökonoomsem ja praktilisem töö. Vaadake allpool ökorežiimi.

Ökorežiim – kui AirMega töötab nutirežiimis, aktiveeritakse ökorežiimi funktsioon. See tähendab, et kui õhukvaliteet püsib 10 minutit hea, lülitub ventilaator energia säästmiseks automaatselt välja. Kuid osakeste andur töötab alati ja kui õhukvaliteet halveneb, käivitub ventilaator automaatselt. Kui AirMega on ökorežiimis väljalülitatud ventilaatori korral ja õhukvaliteet on olnud 30 minutit hea, aktiveeritakse ventilaator automaatselt 10 minutiks ja seejärel maksimaalselt 30 minutiks uuesti välja, kui õhukvaliteet on endiselt hea.

Unerežiim – saate tuled käsitsi välja lülitada ja / või seada ventilaatori puhkeolekusse, mis tähendab, et ventilaator töötab ülimalt vaikses töös. See funktsioon võimaldab AirMega paigutada magamistuppa häirimata öist und.

Automaatne seiskamine – kui filtritele juurdepääsu saamiseks eemaldatakse mõni külgkate, peatub AirMega automaatselt.

3-astmeline filtrisüsteem – AirMega on kahe filtersüsteemiga seade, kuna see juhib õhku kahelt poolt. Eelfiltrid püüavad karvakesi ja tolmu ning neid ei ole tarvis asendada kunagi, kuid neid tuleb regulaarselt puhastada. Iga eelfiltri taga on MAX2-filter, mis koosneb kombineeritud filtrist, mis sisaldab graanulitega aktiivsöe filtrit ja rohelist HEPA-filtrit. MAX2 filter kõrvaldab lõhnad, sigaretisuitsu ja muud ebameeldivad lõhnad, aga ka baktereid, viirused, mikroosakesi, hallituse eoseid, lestasid, õietolmu ja muid kahjulikke aineid. AirMega filtrisüsteem kõrvaldab 99,97% kõigist osakestest kuni 0,3 mikronini (µm).

Filtrivahetuse indikaator – AirMega annab märku, kui on aeg filtreid vahetada või puhastada. Lähtestage äratus, vajutades seadme nuppu või rakenduse kaudu. MAX2 filtreid tuleks tavakasutuses vahetada iga 12 kuu tagant ja uusi filtrikomplekte saab tellida eraldi tootena.

Osakesensor – AirMegal on tundlik osakeste sensor, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Nutirežiimis reguleerib ventilaatori kiirus automaatselt seda, kuidas osakeste andur reageerib õhukvaliteedile. Tahkete osakeste anduri tundlikkust saab seadistada kolmes režiimis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmiseks režiimiks on tehaseseade. Tahkete osakeste andurit puhastatakse korrapäraselt vastavalt juhistele.

Ökonoomne ja vaikne – AirMega tarbib 57 W (maksimaalsel ventilaatori kiirusel) ja selle helitase on vahemikus 22–52 dB. Ainulaadsete ökorežiimi ja puhkerežiimi funktsioonide abil muutub AirMega töö ökonoomseks, keskkonnasõbralikuks ja vaikseks.

Maksimaalne õhupuhastustase – kahesuunalise õhu sisselaskeavaga suudab AirMega ventilaatori maksimaalse kiiruse korral puhastada 9,35 m³ õhku minutis (561 m³ õhku tunnis). Muudetud ruumi, mille tavaline laekõrgus on 240 cm, saab AirMega puhastada kogu õhku 2 korda tunnis elamispinnal, mis vastab 117 m².

IOCare rakendus – tasuta allalaaditav rakendus AirMega mugavaks kaugjuhtimiseks, jälgimiseks ja statistikaks. Rakendus on saadaval ainult inglise keeles ja see laaditakse alla Google Playst või App Store’ist. Rakenduse kasutamiseks peab teil olema WiFi. MÄRGE! Rakendus ei ole AirMega haldamise ja juhtimise nõue, kuid rakendus on ainult vabatahtlik lisavarustus.

Coway AP-1515G õhupuhasti

Uue õhupuhastaja Coway AirMega AP-1515G/300S abil saate stiilse, puhta ja kompaktse disainiga väga suure läbilaskevõime ja jõudlusega õhupuhasti. Coway AirMega võimaldab seadet nutitelefoni kaudu juhtida ja jälgida. AirMega sobib üldkasutatavatesse ruumi, kontorisse, kooli ruumidesse, lasteaeda, tervishoiu asutusse, eramusse või seerde korterisse.

Coway AirMega on ainulaadne, see tõmbab õhku kahes suunas sisse. Topeltõhu sisselaskeavade korral muutub maht väga suureks ja Coway AirMega soovitatakse pindaladeks kuni 117 m². See tähendab, et õhupuhastaja suudab 117 m² ruumis (lae kõrgus 2,4 m) kogu õhu kaks korda tunnis puhastada.

Coway AirMega seadmel saate välja lülitada tulukesed ja seada ventilaatori kiirus ülitäpsele tööle. See funktsioon muudab selle sobivaks magamistubades või haigla palatites. AirMega on varustatud LED-indikaatoriga, mis näitab hetke õhukvaliteeti neljas erinevas värvitoonis.

Coway AirMega on kaasas filtrikomplektid, mis koosnevad eelfiltrist ja MAX2 filtrist, mis on kombineeritud filter, koosneb rohelisest HEPA filtrist ja aktiivsöe graanuleid sisaldavast lõhna filtrist. Selle ainulaadse filtrikombinatsiooni abil elimineeritakse 99,97% kõigist osakestest kuni 0,3 mikronini (um). AirMega annab märku, kui on aeg eelfiltrid puhastada ja millal MAX2 filtrid välja vahetada.