Õhuniisutaja rent Airbi Prime

Nädal     

39€

Üks kuu               

49€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

38€

  
*Hindadele lisandub käibemaks
ohuniisuataja

ÕHUNIISUTAJA TEHNILISED ANDMED

Niisutamise põhimõte

õhupesur

Hügrostaat

Jah

Töörežiimid

3

Kaal

6,00 kg

Mõõdud

405 x 330 x 330 mm (HxWxD)

Energiatarve

7-15 vatti

Pinge

220 – 240 volti / 50 Hz

Garantii

2 aastat

Müra tase

36/30/25 dB

Maksimaalne niisutusvõime

450 ml tunnis

Sobib ruumidele kuni u.

35 m 2

Paagi maht

7 liitrit

 

Võimas õhuniisutaja koos õhu puhastusega

Airbi Prime on niisuti, mis niisutab ja puhastab õhku ioniseerimise teel. Tolm ja suurem mustus jääb veepaaki ja niisutusketastele, kust need saab hiljem pestes puhastada. Ionisaator eemaldab õhust kemikaalid, lõhna elemendid ning viirused ja bakterid. Õhupuhastus on oma efektiivsuselt 1/3 Hepa õhupuhastajate tööst. Näiteks, kes soovib õhuniisutajat ja efektiivset õhupuhastajat, peaks valima Coway apm 1010 dh mudeli.

Airbi Prime õhupesur puhastab ja niisutab õhku, suunates õhu läbi vees pöörlevate niisutusketaste. Niiskus eraldub õhku ja mustus jääb paaki ning niiskusketaste  seintele. Seega tuleb seadet aegajalt puhastada.

Saab kasutada automaatselt ja käsitsi

Airbi Prime töötab automaatika režiimis suunitletult optimaalsele niiskustasemele umbes 50-55%. Kui ruumi niiskustase o madal, siis töötab seade automaatika riimis maksimaalse võimsusega. Kui niiskustase on optimaalsel tasemel, töötab õhuniisutaja ainult väga õrnalt. Lisaks saab niisuti kiirust seadistada manuaalselt, näiteks saate panna seadme tööle maksimumtasemel, kui kedagi ei viibi samas ruumis.

Väga madalad tegevuskulud, kuid suur võimsus

Kuni 15 vatti energiatarbega Airbi Prime on väga energiasäästlik ja kuna õhu niisutamise filtreid ei ole vaja asendada, on Airbi Prime’i tegevuskulud väga madalad. Ainus asendusosa on Bio Silver Stone (antibakteriaalse toimega), mis tuleb asendada aasta möödudes. Kohustuslik see ei ole, kui on soovitatav.

Õhubiisutaja müra tase on 25-36 dB, seega on seade väga vaikne ning niipea kui veepaak tühjeneb, peatub seade automaatselt.

  • Hea õhuniisutus võimekus
  • Õhupuhastus hügieeniliseks tööks, ainult puhas vesi aurustatakse ja tolmuosakesed õhus filtreeritakse.
  • Looduslik aurustamine, on ohutu inimestele ja koduloomadele
  • Väike energiatarve (7 – 15W)
  • Katlakivi laiali lendumine välistatud
  • Antibakteriaalne funktsioon
  • Hooldussõbralik ja lihtne kasutada
  • Vaikne ja energiatõhus
  • Maksimaalne niisutus ca 450 ml / tunnis.
  • Sobib kuni 35 m² suurustele ruumidele (ideaaltingimustes kuni 65 m²), parima tulemuse saavutamiseks võtke meiega ühendust, et arvestada niisutuse parameetrid vastavalt teie poolt antud ruumi mõõtudele.

Lihtne kasutamine automaatse töötamise ja öise režiimiga

Õhuniisutajat saab kasutada nii automaatika režiimis kui ka manuaalses režiimis, ehk kumb on teile mugavam ja vajalikum. Automaatika püüdleb alati saavutada õhuniiskustaset  50% kuni 60%. Kui see ületab 75%, siis seade peatab niisutuse töö seade puhastab ainult õhku. Lisaks saab manuaalselt kolme töörežiimi vahel valida ja samuti seadistada seade öörežiimile, kusjuures seade töötab erakordselt vaikselt koos hämardatud kuvarvalgustusega, mis tähendab, et Airbi Prime õhuniisutaja magamistuppa on sobilik lahendus.

Lisaks õhupesuri niisutavale toimele ja tolmu kogumisomadustele, on niisuti varustatud ka täiustatud osoonivaba plasma süsteemiga.

See ionisatsioonisüsteem eemaldab ebameeldivaid lõhnu, lagundab lenduvaid orgaanilisi ühendeid, eemaldab allergeene ning mikroorganisme. Samuti on sellel antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku suspensioonina et õhupuhastussüsteem need filtreeriks (eeldab õhupuhastaja olemasolu)

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma või aktiivse õhu puhastamiseks, õhusaastet kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt muudest õhupuhastussüsteemidest va UV/fotokatalüsaator õhupuhastaja süsteemist.

Õhuniisuti kasutajasõbralikkus ja lihtne puhastus

Airbi Prime’i on kerge kasutada ja seadme puhastus on imelihtne.

Filtrid takistavad seadme õhuniisutusketaste tugevalt saastumist ja saasteainete õhku sattumist veehoidlast. Nende ketaste antibakteriaalsed omadused takistavad bakterite ja teiste mikroorganismide kasvu.

Airbi Prime arenduses pöörati suurt tähelepanu just seadme lihtsusele ja niisuti puhastamise kergusele. Enamasti piisab vaid Veepaagi ja niisutusketaste loputamisest. Airbi Prime on hügieeniline ja ohutu.