Õhuniisutaja rent Airbi Maximum

Nädal     

53€

Üks kuu               

69€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

49€

  

 

*Hindadele lisandub käibemaks
õhuniisuti

Niisutamise põhimõte

õhupesur

Hügrostaat

Jah

Töörežiimid

3

Kaal

10,00 kg

Mõõdud

410 x 325 x 420 mm (HxWxD)

Energiatarve

7-24 vatti

Pinge

220 – 240 volti / 50 Hz

Garantii

2 aastat

Müra tase

25/35/46 dB

Maksimaalne niisutusvõime

750 ml tunnis

Sobib ruumidele kuni

95 m 2 ( lisateave )

Paagi maht

10 liitrit

Lihtne ja tõhus kasutus

Airbi Maximum on üks kõige võimsam õhupesur turul, kuid samal ajal on see kompaktne ja seda on lihtne kasutada. Õhuniisutajal on integreeritud HEPA- ja aktiivsöefilter, mis oma olemuselt muudab seadme praktiliselt õhupuhastajaks / õhuniisutajaks. Ei paiska ruumi katlakivi ja eemaldab ka õhust mikrotolmu.

Õhuniisutus ja õhupuhastus ühes

Õhupesu, õhupuhastus ja plasma õhupuhastuse kombinatsioon muudab Airbi Maximum´i efektiivseks seadmeks, et viia sisekliima tervislikule tasemele. Õhuniisutaja puhastab ja niisutab õhku, puhudes õhu läbi vees pöörlevate niisutusketaste ja läbi selle niisutab ruumi looduslikult, e on tervislik inimestele ja koduloomadele.. Lisaks niisutusele ja õhupesuri puhastavale mõjule on Airbi Maximum varustatud HEPA filtriga peene tolmu eemaldamiseks ja aktiivsöefiltriga lenduvate  kemikaalide ja lõhna vastu. Samuti on seade varustatud plasma ioniseerimissüsteemiga, et tappa õhus olevad bakterid, viirused ja hallitusseene eosed. 

Võimas niisutav mõju ilma varuosadeta (va HEPA ja aktiivsöefilter)

Airbi Maxsi niisutuskettad on valmistatud antibakteriaalsest materjalist, mis on läbinud pinnatöötluse nii, et nad suudavad mahutist rohkem vett enda külge kinnitada ja seega aurustada rohkem vett. Niisutuskettaid ei ole vaja vahetada, neid peab aegajalt puhastama, et seade oleks hügieeniline ja kauakestev.

Madalad kasutuskulud

Airbi Maximum on väga energiasäästlik (24- vatti) energiatarbega ning kuna õhu niisutus filtreid ei pea vahetama, siis on aastane lsatarvikute kulu maksimaalselt ca 79 eurot. Sisaldab Hepa Filtrit, Aktiivsöefiltrit ja Bio hõbe kivi Airbi.

Väga kõrge niisutusvõime võrreldes konkurentidega

  • Õhupuhastus hügieeniliseks tööks, ainult puhas vesi aurustatakse ja tolmuosakesed filtreeritakse
  • Looduslik aurustamine
  • Lubjakivi levik puudub (valge aine sadestumine välistatud).
  • HEPA õhu filtreerimine
  • Antibakteriaalne funktsioon
  • Hooldussõbralik ja lihtne kasutus
  • Vaikne ja energiatõhus (max 25 vatti)
  • Maksimaalne niisutus ca 750 ml / tunnis.
  • Sobib ruumidele kuni umbes 95 m² Parima tulemuse saavutamiseks võtke meiega ühendust, et saaksime välja arvutada teie ruumi õhuniisutusvajaduse.

Õhuniisuti automaatika ja öörežiim

Õhupuhastajat / õhuniisutajat saab kasutada nii automaatrežiimi, kui ka manuaalselt. Automaatikaga töötab seade 50% kuni 60% juures. Kui niiskustase on madal siis seade töötab maksimum võimsusega. Kui niiskustase tõuseb üle 75%, siis õhuniisutus katkestatakse ja toimub ainult õhupuhastus.

Lisaks saab manuaalselt kolm režiimi vahel valimisel sisestada ka öörežiimi, kusjuures seade töötab erakordselt vaikses ning esipaneeli valgustus tuhmub.

Airbi Maximum on varustatud HEPA filtri ja lõhna eemaldamise aktiivsöefiltriga, mida saab töösse rakendada soovi korral, vajutades nupule, et õhuvoolu läbi filtrite suunata.

Plasma süsteem õhu tõhusaks puhastamiseks

Lisaks õhupesuri niisutavale toimele ja tolmu eemaldakale on see varustatud ka täiustatud osoonivaba plasma süsteemiga, mis on oluline tervislikust seisukohast. Teatavasti on osoon suuremas koguses mürgine ja kõrge oksüdeeruva toimega, mis lõhub elusorganismidel rakuseina.

Õhuniisutajat / õhupuhastajat on lihtne ja mugav kasutada.

Õhupuhastaja / õhuniisutaja toote arendusel lähtuti kasutuslihtsusest, kompaktsusest ning efektiivsusest. Seade on lihtsasti hallatav ning on väikeste mõõtudega. Samuti on seadme puhastamine äärmiselt kerge ja sellega tuleb toime igaüks. Enamasti piisab vaid veepaagi loputamisest ning ketaste puhastamisest.

Hügieeniline ja ohutu kasutada

Antibakteriaalne pinnatöötlus takistab bakteritel, hallitusseene ja vetika ning teiste mikroorganismide kasvu pindadel (veepaak ja niisutuskettad).