Õhukuivati rent Arctus Fenja 25L/päevas

Nädal     

49€

Üks kuu               

69€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

39€

  
*Hindadele lisandub käibemaks
niiskusimur

mudel

 

Fenja 25

Mahuti veepaak

 

5 L

Maksimaalne õhuvool

 

170 m3 / h

IP-klass

 

IP22

Nominaalne võimsus

30 ° C ja 80% RH juures

400W ± 15%

kõrgus

 

61,4 cm

laius

 

37,2 cm

sügavus

 

28,2 cm

kaal

 

14,5 kg

filtrid

 

jah

Töötemperatuur

 

5 ° C-35 ° C

Heli tase on väiksem kui

(Max)

48 dBA

garantii

 

2 aastat

Arctus Fenja 25 on uusim õhukuivati, millel on uued nutikad funktsioonid, nagu riiete kuivatamise funktsioon ja 4D-filter, mis on efektiivne õhus leviva hallituse, seene ja bakterite vastu – tegurid, mis aitavad kaasa halvale õhule ja rikuvad kangast.

Õhukuivati on vaikne, lihtne liigutada oma kerge kaalu tõttu ja kasutajasõbralik veepaak, mida on kerge vahetada ilma, et vesi maha voolaks. Fenja 25 õhukuivati ​​sisaldab ka pideva äravoolu jaoks mõeldud voolikut. Võimas õhukuivati sobib neile, kellel on keldrikorrusel asuv elamine, pesuruum, kes kuivatavad pesu kodus, või kellel on liigseliig niiskusega probleeme. Näiteks aknad muutuvad nö vesiseks ja tekkib hallitus, mis on tervisele kahjulik, eriti väikelastele ja vanemateele inimestele.

Kuivati ​​Fenja 25 on Arctus´i uusim õhukuivati. Funktsionaalsus ja disain ühendavad optimaalselt kasutegurid, mille seadme olemasolu loob. Niiskete ruumide, ehk kehva ventilatsiooniga ruumide, keldrite, pesuruumide jms kuivatamise. See õhukuivati sobib neile, kes soovivad pesuruumi, keldrikorruse kuivatamist või riideid kiiresti ja energiatõhusalt kuivatada, ilma et tekkiksid veekahjustused või muud liigniiskusest tingitud probleemid.

Õhukuivati Arctus Fenja 25 on stiilne kuivati nutikate funktsioonidega. Riide kuivatamise funktsioon, kõrge niiskuse ja paagi mahutavus täitumise märguanne. Lisaks sellele on olemas ekstra 4D filter neile, kes tahavad võidelda hallitusseene ja bakteritega – tegurid, mis aitavad kaasa halva õhukvaliteedi tekkel õhus.

See on vaikne, lihtsasti liigutatav ja on kasutajasõbralik veepaak, mida on kerge vahetada ilma et vesti maha voolaks. Fenja 25 õhukuivati ​​sisaldab ka pideva äravoolu jaoks mõeldud voolikut. Fenja kuivatab ja puhastab õhku puhastatava eelfiltriga.

Muud nutikad kuivati funktsioonid:

Muud nutikad funktsioonid on automaatne taas käivitamine, kui on olnud voolukatkestus, taimer ja automaatne peatumine, kui veepaak on täitunud. Kasutamine ainult siseruumides.

 

 • Sobib kuni 80 m 2 pindadele
 • Ainult siseruumides
 • Kuivati – 25 l päevas
 • Nimivõimsus – 400 W ± 15% 30 ja 80% RH juures
 • Taaskäivitamine – automaatne taaskäivitamine
 • Kuivatamise režiimid
 • Tundi – määrake aeg, mis sobib sulle
 • Ventilaator – mitu ventilaatori režiimi
 • Puhastatav filter – eelfiltrit on lihtne puhastada
 • Drenaaž – Valmistatud pidevaks äravooluks voolikuühenduse kaudu, kaasa arvatud voolik.
 • Stopp – automaatne peatumine täiskonteineril
 • See on kondensatsioonivahendaja