PUIDU JA EHITUSE NIISKUSMÕÕTJA TROTEC T510 RENT

1 päev   

37€

1 nädal               

83€

1 kuu 

99€

  
*Hindadele lisandub käibemaks
ehitusmaterjalide niiskuse mõõtur

 

Lisaks niiskusmõõtmisele pehmetes ehitusmaterjalides nagu kips ja krohv,  sobib Trotec t510 oma klassi parimana ideaalselt kasutamiseks ka metsatööstuses, saeveskites ja puidutöötluses.

Täpseks mõõtmiseks on võimalik menüüs valida sadu erinavaid puuliike.

Ekraanikuvar on loetav ka päikesevalguses.

Rastermõõtmiste loomine ja visualiseerimine

Komplektis sisalduv MultiMeasure Studio tarkvara pakub teile mõnusat USB-ühendust mugava abifunktsiooni rastermõõtmiste loomiseks ja visualiseerimiseks.

Komplekt koosneb kahest spetsiaalsest adapteripeast, mida saab kergesti ja kiiresti keerata T510 ülaosale vastastikku standardsete ühenduskruvidega. Pika kaabliühenduse tõttu saab niiskuse mõõtmisi teostada mugavalt ja kergesti ka raskesti ligipääsetavates kohtades.

Tarkvara praktiliselt kõikidele Trotec mõõtevahenditele, ka puidu ja materjali niiskusmõõtja Trotec T510 tarbeks

Valikulise professionaalse versioonina ei sobi MultiMeasure Studio mitte ainult täielikult ühilduvatele seadmetele nagu T510.

Osaliselt ühilduvate või liideseta mõõturite omanikud saavad sellest tarkvarast kasu, sest see võimaldab kõigi mõõteprojektide ja kliendiandmete ristanalüüsi ja haldamist ühes rakenduses!

Unikaalse aruandlusfunktsiooniga saate luua professionaalseid mõõtmisaruandeid:

Hoonete diagnostikaks, niiskuse mõõtmiseks, lekke tuvastamiseks ja termograafiaks on juba arvukalt tekstimooduleid (ainult saksa keeles).