AKNAPESUROBOTI RENT WINBOT 950

Kuni 3 päeva

59€

Üks kuu               

149€

aknapesuroboti rent

Smart Drive süsteem

JAH

Neli etapi puhastussüsteemi

JAH

Raamita klaasi identifitseerimine

JAH

Väljalülitamise kaitse

JAH

Alarm

JAH

Masina kaal

(kg) 2.3

Müra

(db) 64dB

Mopi suurus

272mm * 272mm

Minimaalne akna suurus

(cm) 45 * 45

Maksimaalne puhastuskõrgus

(m) 5

Tööaeg (min)

Piiramatu

Toitekaabel

(m) 1.2

Ohutusköis (m)

1.5

Pikendusjuhe (m)

1.5

Puhastuslahus (ml) 

 100

Winbot 950 on aknapesurobotite tootja Ecovacs uusim tippmudel.

Ecovacs on võtnud oma eelnevad kogemused edasi robotitelt nagu Winbot W930 ja Winbot W830 tootmisel ja arendanud neid, ning kombineerinud need kõige intelligentsemaks aknapesurobotiks, mis kunagi tehtud on.

Nagu kõik aknapesurobotid, hoiab Winbot 950 end akna küljes vaakumiga. Alternatiivne lahendus, kus robot püsib akna küljes magneti või sarnase tehnoloogiaga eeldab, et seade tuleb asetada mõlemale poole aknaklaasi, mis mõnikord muutub võimatuks, kuna magnetväli ei küündi läbi paksu aknaklaasi ja seadet ei ole võimalik kasutada. Ehk sellised aknapesurobotid toimivad ainult tavaakende juures.

Winbot 950l on ükskõik, millisel aknal või muul klaaspinnal ta asub. Tegelikult saab teda kasutada iga klaasi ja akent meenutava vertikaalse pinna pesemiseks, näiteks peeglid ja dušikabiinid ning muud sellised pinnad. Vaakumipõhise lahenduse nõrgem osa on see, et akent tuleb pesta kaks korda. Ehk mõlemalt poolt eraldi. Vaakumlahenduse eelis magnetipõhise ees on ilmne, seetõttu magnet aknapesurobotite turg on hääbumas ja neid ei ole enam praktiliselt saada.

Aknapesurobot on ühendatud elektriga ja juhtme pikkus on 5 meetrit. Vajadusel saab seda pikendada pikendusjuhtmega ja probleem ongi lahendatud. Akuga seadmetel on oma kasutuslimiit ja enamasti ei saa nendega majapidamises olevaid pindu puhtaks vaid vajavad vahepeal laadimist.

Aga, mis saab siis, kui elekter kaob. Siinkohal ei ole vaja muretseda. Ecovacs Winbot 950 on sisseehitatud oma aku, mis tagab, et seade ei kuku 15 minuti kõõksul aknaküljest lahti. Tagavara aku aktiveerumisel naaseb Winbot 950 automaatselt kohta kuhu sa ta akanal asetasid. Nii saad ta aknalt eemaldada ja välja lülitada enne, kui ta maha kukub. Kõige halvema vältimiseks tuleb kaasa ka kaitseköis, mille saad asetada iminapaga aknale. Kui vaakum peaks kaduma ja robot alla kukkuma jääb ta köie külge rippuma. Rõhutame, et see on viimase hetke abinõu; suure tõenäosusega ei lähe seda mitte kunagi vaja. Vhemalt ei ole meie poole pöördunud kliente, kes ütlevad, et seade kukkus alla.

Winbot 950l on nelja astmeline puhastussüsteem ning “smart drive” tehnoloogia. Smart drive tehnoloogia eesmärk on tuvastada eesolevaid takistusi ning roboti trajektoor sellest mööda seadistada.  See saavutatakse sensoritega varustatud käepidemega, mis pöörleb töö ajal kuni 90 kraadi nii, et puhastuspadjad paigale jäävad. Kui robot suudaks tuvastada ainult otse enda ees olevaid takistusi teeks ta mingi hetk paratamatult ebakorrapäraseid liigutusi, mistõttu võib mõni koht aknast vahele või triibulisena jääda. Smart Drive kindlustab, et seda ei juhtu. Lisaks Smart Drivele oskab robot tuvastada aknaraame ning raamideta pinna puhul lihtsalt selle ääri. Kombineerides kõigist anduritest saadud info arvutab ta automaatselt kõige kiirema trajektoori pinna pesemiseks.

Ecovacs Winbot 950 aknapesurobot küljepealt vaates Minimaalne akna suurus, mida temaga pesta saab on 60 x 45 cm. Oleme ausad, väiksemate akende pesemine ei tohiks robotit vajada. Samas on see aknapesurobot maailma kõige turvalisem – kaitseköis, varuaku, sensorkaitse ja Smart Drive. Mida see veel taha oskaksid.

Kõige meeldivam üllatus uue tippmudeli juures on vähene müra. Eelnevad Winboti mudelid on olnud täiesti põhjendamatult valjud. Winbot  950 müratase pole suurem tavapärastest kodurobotitest nagu iRobot Roomba 980, Neato Botvac Connected või Husqvarna Automower 315. See on muljetavaldav saavutus. Samuti on ta märgatavalt kiirem, kui ükski teine aknapesurobot.

Juhul, kui lind on aknale pahandust teinud, kuid sa ei soovi tervet akent pesta, on WinBotil ka pult, millega seda ise juhtida saad. Eriti kasulik on see suuremate peeglite puhastamisel; tihti ei ole vaja kogu pinda üle käia.

Kui soovid lahendust, mis toimib ja on turvaline, siis soovitan Ecovacs Winbot 950 aknapesurobotit.